SPEELKALENDER

 

SEIZOEN 2018 – 2019

oktober

Geen programma

november

woe14nov10:00Saperlipopette (try-out schoolvoorstelling)10:00 CC Stroming Berlare
woe14nov14:00Saperlipopette (try-out) 14:00 CC Stroming Berlare
don15nov13:30Saperlipopette (schoolvoorstelling) 13:30 MINARD
vri16nov13:30Saperlipopette (schoolvoorstelling)13:30 MINARD
vri16nov20:00Saperlipopette (PREMIERE)20:00 MINARD
zat17nov15:00Saperlipopette 15:00 MINARD
zon18nov15:00Saperlipopette 15:00 MINARD
maa19nov10:30Saperlipopette (schoolvoorstelling)10:30 CC Casino - Koksijde
maa19nov14:00Saperlipopette (schoolvoorstelling) 14:00 CC Casino - Koksijde
woe21nov10:00Saperlipopette (schoolvoorstelling) 10:00 CC Brugge (zaal Daverlo)
don22nov10:00Saperlipopette (schoolvoorstelling) 10:00 CC Brugge (zaal Daverlo)
don22nov14:00Saperlipopette (schoolvoorstelling) 14:00 CC Brugge (zaal Daverlo)
vri23nov10:30Saperlipopette (schoolvoorstelling) 10:30 GC De Kroon Sint-Agatha-Berchem
vri23nov13:30Saperlipopette (schoolvoorstelling) 13:30 GC De Kroon Sint-Agatha-Berchem
zon25nov15:00Saperlipopette 15:00 GC De Kroon Sint-Agatha-Berchem
maa26nov10:00Saperlipopette (schoolvoorstelling)10:00 CC De Stringe Anzegem
maa26nov14:00Saperlipopette (schoolvoorstelling) 14:00 CC De Stringe Anzegem
din27nov13:30Saperlipopette (schoolvoorstelling) 13:30 CC De Borre - Bierbeek
woe28nov15:00Saperlipopette 15:00 CC Be - Berchem
don29nov10:30Saperlipopette (schoolvoorstelling) 10:30 CC Be - Berchem
don29nov14:00Saperlipopette (schoolvoorstelling)14:00 CC Be - Berchem
vri30nov14:00Saperlipopette (schoolvoorstelling) 14:00 CC Jan Tervaert Hamme

december

zon2dec15:00Saperlipopette 15:00 CC De Spil - Roeselare
maa3dec10:00Saperlipopette (schoolvoorstelling)10:00 CC De Spil - Roeselare
maa3dec13:40Saperlipopette (schoolvoorstelling) 13:40 CC De Spil - Roeselare
din4dec14:00Saperlipopette (schoolvoorstelling)14:00 CC Ter Vesten - Beveren
woe5dec10:00Saperlipopette (schoolvoorstelling) 10:00 CC Ter Vesten - Beveren
maa10dec10:30Saperlipopette (schoolvoorstelling) 10:30 CC Lokeren
maa10dec14:00Saperlipopette (schoolvoorstelling) 14:00 CC Lokeren
din11dec10:30Saperlipopette (schoolvoorstelling) 10:30 GC Hoogendonck - Waasmunster
din11dec14:00Saperlipopette (schoolvoorstelling) 14:00 GC Hoogendonck - Waasmunster
don13dec14:00Saperlipopette (schoolvoorstelling) 14:00 CC Sint-Niklaas (Stadsschouwburg)
vri14dec10:00Saperlipopette (schoolvoorstelling) 10:00 CC Sint-Niklaas (Stadsschouwburg)
vri14dec14:00Saperlipopette (schoolvoorstelling)14:00 CC Sint-Niklaas (Stadsschouwburg)
maa17dec10:30Saperlipopette (schoolvoorstelling) 10:30 CC De Grote Post - Oostende
maa17dec13:30Saperlipopette (schoolvoorstelling) 13:30 CC De Grote Post - Oostende
din18dec10:30Saperlipopette (schoolvoorstelling) 10:30 OC 't Waaigat - Zwijndrecht
din18dec13:45Saperlipopette (schoolvoorstelling) 13:45 OC 't Waaigat - Zwijndrecht
don20dec10:30Saperlipopette (schoolvoorstelling) 10:30 GC De Kluize - Oosterzele
don20dec14:00Saperlipopette (schoolvoorstelling) 14:00 GC De Kluize - Oosterzele

januari

vri4janDoorlopendWIJ (Doorlopend: vrijdag) PodVis Festival - Mechelen
vri4jan14:00Saperlipopette 14:00 PodVis Festival - Mechelen
zat5janDoorlopendWIJ (Doorlopend: zaterdag) PodVis Festival - Mechelen
zon6janDoorlopendDans Me (Doorlopend: zondag) PodVis Festival - Mechelen
din29jan10:30De Stroom (schoolvoorstelling) 10:30 CC Jan Tervaert Hamme
din29jan14:00De Stroom (schoolvoorstelling)14:00 CC Jan Tervaert Hamme

februari

din12feb10:00De Stroom (schoolvoorstelling) 10:00 GC Spikkerelle Avelgem
din12feb13:30De Stroom (schoolvoorstelling) 13:30 GC Spikkerelle Avelgem
don14feb13:30De Stroom (schoolvoorstelling) 13:30 CC Ysara, Nieuwpoort
maa18feb14:00De Stroom (schoolvoorstelling) 14:00 CC De Stringe Anzegem
din19feb10:00De Stroom (schoolvoorstelling) 10:00 CC De Stringe Anzegem
din19feb14:00De Stroom (schoolvoorstelling) 14:00 CC De Stringe Anzegem
don21feb10:30De Stroom (schoolvoorstelling) 10:30 BICC 't Poorthuis Peer
don21feb13:30De Stroom (schoolvoorstelling) 13:30 BICC 't Poorthuis Peer
maa25feb14:00De Stroom (schoolvoorstelling) 14:00 CC De Woeker, Oudenaarde
din26feb10:00De Stroom (schoolvoorstelling) 10:00 CC De Woeker, Oudenaarde
din26feb14:00De Stroom (schoolvoorstelling) 14:00 CC De Woeker, Oudenaarde
woe27feb10:00De Stroom (schoolvoorstelling) 10:00 CC De Woeker, Oudenaarde

maart

zat2maaDoorlopendWIJ (Doorlopend: zaterdag) Spinragfestival Kortrijk
zon3maaDoorlopendWIJ (Doorlopend: zondag) Spinragfestival Kortrijk
maa4maa - 5Doorlopendworkshop poppen maken en spelen voor 7 t.e.m. 12-jarigen(Doorlopend) CC De Grote Post - Oostende
woe6maa - 8Doorlopendworkshop poppen maken en spelen voor 14+(Doorlopend) CC De Bogaard, Sint-Truiden
maa11maa13:45B.I.G. (schoolvoorstelling) 13:45 CC De Bogaard, Sint-Truiden
maa11maa20:15B.I.G. 20:15 CC De Bogaard, Sint-Truiden
vri15maa14:00B.I.G. (schoolvoorstelling)14:00 CC 't Vondel - Halle
don21maa13:30B.I.G. (schoolvoorstelling) 13:30 GC Forum - Wervik
vri22maa13:30B.I.G. 13:30 CC De Werft - Geel

april

Geen programma

mei

Geen programma

juni

Geen programma

 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X